Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 19:00

Сб: 12:00 - 18:00

0
Мій кошик

Розвиваючі іграшки для дітей

Сучасна система освіти ставить високі рамки для дітей раннього шкільного віку, тому, батьки прагнуть підготувати своїх малюків і дати їм всі необхідні знання перед вступом до школи. Щоб дітям було комфортно, а навчання приносило тільки радість, необхідно звернути увагу на розвиваючі іграшки для дітей. Вони допомагають легко і невимушено розвинути пам'ять, увагу і творчі здібності. Благотворно впливають на дрібну моторику і інтелект.

Особливості

Кожна гра, призначена для малюків, спрямована на вирішення тієї чи іншої проблеми. Навіть самі звичайні машинки і ляльки розвивають у дитини творчі здібності, уяву та навички рольової гри. Більшість сучасних мам вважають за краще купувати дерев'яні іграшки російського виробництва. І це не тільки данина пам'яті попередньому поколінню, а й вибір, обумовлений наступними причинами:

  1. Безпека матеріалу. Дитячі іграшки з дерева не токсичні і екологічні. Вони не викликають алергію навіть якщо дитина спробує виріб на смак.
  2. Довговічність. За рахунок міцності їх важко поламати, а для догляду досить просто протерти вологою ганчіркою.
  3. Натуральність. Дерев'яні іграшки розвивають у дитини тактильні відчуття, і дають можливість відчути фактуру, запах, структуру і тепло матеріалу.

Різновиди іграшок

Іграшки з дерева відрізняються мінімалізмом і простотою у використанні. Вони можуть бути лакованими, пофарбованими і незабарвленими. Це залежить від призначення моделі і її виду. Найчастіше, пофарбовані дерев'яні іграшки для дітей призначені для розвитку пам'яті та вивчення кольорів. Вони підходять для дітей будь-якого віку від 0-11 років.
Наш магазин пропонує кілька основних категорій іграшок:

  1. Рамки - вкладиші - підходять для дітей будь-якого віку. З ними просто вивчати форми, тваринний світ і рослини, а також розвивати увагу і тактильні відчуття.
  2. Пазли - підходять для дітей від 3-11 років. Вони сприяють розвитку мислення, уваги і пам'яті. Картинки підбираються за складністю, і призначені для різного віку. Для самих маленьких є варіанти збірки тварин з 2-5 частин. Поступово, можна ускладнювати завдання.
  3. Сортёри - дерев'яні іграшки для дітей, які з недавнього часу отримали велику популярність. З ними легко вивчити форми і кольори, розподіляючи детальки в потрібні отвори. Такі ігри розвивають дрібну моторику, мислення та увагу. Сприяють кращій посидючість.
  4. Каталки - підходять для дитини, яка тільки починає ходити. Це хороша опора при перших невпевнених кроках. Після того, як дитина навчиться ходити, ігрову панель можна використовувати для навчання і логічних ігор.
  5. Стучалка - розвиває руховий апарат дитини, і готуює малюка до самостійного усвідомленя руху ручками.
  6. Пірамідки - найкраща розвиваюча гра, яка не просто подобається через свою насичену і багату кольорову гаму, а й приносить багато користі для розвитку дрібної моторики і координації рухів, а також, для вивчення кольорів і форм предметів.
  7. Лабіринти, кубики, шнурівки - розвивають тактильні відчуття і допомагають у вивченні форм. Така іграшка дерев'яна - найкраще заняття для малюка і радість для батьків.

Наш інтернет-магазин пропонує купити розвиваючі іграшки для дітей будь-якого віку. Ми представляємо тільки найкращі товари від виробника і гарантуємо високу якість матеріалів і швидку доставку.

Відгуки про магазин
Вгору