Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 19:00

Сб: 12:00 - 18:00

0
Мій кошик

Іграшки за віком

Кожен батько намагається дати своїй дитині все найкраще. Ще до появи малюка мами і тата купують пелюшки, костюмчики та іграшки. Зараз їх вибір величезний, і дуже важливо правильно підібрати іграшки за віком дитини, щоб вони носили не тільки розважальний характер, а й брали участь у розвитку малюка. Розібратися що ж потрібно дитині, дозволить класифікація іграшок за віком:

Іграшки для самих маленьких (до 1 року)

Після народження у дитини тільки починають розвиватися органи чуття (слух, зір, дотик). Дітям цього віку підійдуть музичні іграшки яскравих кольорів і приємними на дотик, щоб малюк почав сприймати цей світ. Дуже важлива і їх безпеку. Базові іграшки для цього віку:

1. Брязкальця різних кольорів, в тому числі і ті, які можна підвісити над ліжечком;

2. Кубики, м'ячики, пірамідки, що дозволяють малюкові познайомитися з різноманітністю форм і розмірів. Рекомендується вибирати дерев'яні іграшки - вони більш екологічні і не такі травмонебезпечні, як пластмасові.

3. Ігрові килимки та розвиваючі центри, що дозволяють малюкові чіпати, мацати, хапати, тягнутися до дуг з іграшками, розгойдувати висять іграшки - це задіює різні органи чуття;

У 10-12 місяців дитина починає вставати і вчиться ходити. У цей період потрібно обзавестися ходунками, каталками, м'ячиками, гімнастичними центрами.

Іграшки для ясельного віку (від 1 до 3 років)

Це період фізичного і розумового розвитку дитини. Діти стають допитливими, починають ламати іграшки, щоб дізнатися, як вони влаштовані, намагається дістатися до батьківських речей. У цьому віці добре почати розвивати творчі здібності малюка, граючи з ним в логічні ігри або збираючи разом з ним пазли. Необхідно стежити за безпекою: іграшки повинні бути такими, щоб, розібравши її, дитина не проковтнув деталі і не поранився.

У цей період важливо розвивати малюка фізично: зміцнювати мускулатуру, розвивати дрібну моторику. Ось чому варто наповнити дитячу кімнату:

1. Конструкторами (особливо гарні дерев'яні), які дають дитині безмежні можливості для творчості;

2. Кубиками, пазлами, музичними книжками, пірамідками;

3. Набори для навчання (допомагають освоїти дитині навички читання, рахунки і т.д.);

4. Кульки, м'ячики, шнурівки для нанизування намистин, розвиваючі дрібну моторику у дитини;

5. «Професійні» набори (доктор, кухар), що дозволяють дитині приміряти на себе роль дорослого. Вони повинні бути максимально простими і не містити дрібні деталі;

6. Іграшки-каталки для розвитку рухових навичок.

Іграшки для дошкільників (від 3 до 5 років)

Це один з найскладніших періодів виховання. Підібрати іграшки за віком стає все важче, адже в цей період дітей цікавить абсолютно все, вони задають тисячі запитань і починають приміряти на себе різноманітні професійні та соціальні ролі. Саме через гру вони пізнають світ і отримують перший досвід. У цей період, мабуть, набір дитячих іграшок максимально різноманітний.

У цей комплект обов'язково повинні увійти:

1. Розвиваючі ігри, пазли, мозаїки, магнітні дошки, творчі набори;

2. Настільні ігри для розвитку посидючості, уважності, змагального духу;

3. «Професійні набори», які для цього віку створюються вже більш складними (наприклад, це може бути велика кухня з ігровою плитою на рівні пояса дошкільника або «ящик майстра» з добрим десятком пластмасових інструментів);

4. іграшки, що представляють собою мініатюрні спрощені аналоги дорослих речей (дитячі комп'ютери, синтезатори і інші музичні інструменти);

Іграшки для молодшого шкільного віку (від 6 до 10 років)

Багато в чому набір іграшок для дітей 7 - 10 років повторює базовий комплект для дошкільнят. Але все розвиваючі ігри, пазли, мозаїки, вікторини, конструктори стають складніше, кухні і залізні дороги - набагато більш детальними, ігрові комплекси і містечка теж ускладнюються відповідно до віку.

Що не можна пропустити, формуючи набір іграшок для дитини 7 - 10 років?

1. розвиваючі ігри, які регулярно повинні замінюватися новими (після проходження попередньої);

2.набори для досліджень (в форматі гри дитина пізнає навколишній світ);

3. різноманітні набори для творчості, необхідні не тільки для розвитку дрібної моторики, а й дозволяють дитині визначитися зі своїм хобі.

4.конструктори. Від м'яких і великих кубиків у міру дорослішання дитини можна переходити до конструкторам з дрібними і оригінальними деталями. Ігри з конструктором добре розвивають дрібну моторику, увагу, мислення і уяву.

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити іграшки для дитини будь-якого віку. Тільки у нас ви знайдете співвідношення ціни і якості.

Вгору